slider image
slider image
slider image
Okna i drzwi PCV
Zobacz naszą bogatą ofertę
profili okiennych oraz
drzwiowych z PCV.
Czytaj więcej...
Aluminium
Oferta profili drzwiowych,
okiennych oraz fasadowych
wykonanych z aluminium.
Czytaj więcej...
Dodatki
Parapety, rolety, bramy
garażowe
Czytaj więcej...

O producencie okien i drzwi SCHWARZ

Rozpoczęliśmy swoją działalność w 1998 roku. Do dziś firma SCHWARZ jest uznanym i renomowanym producentem okien i drzwi z PCV oraz aluminium. Realizujemy liczne projekty zarówno dla klientów prywatnych, jak i mniejszych firm, a także dużych przedsiębiorstw budowlanych. Dzięki doświadczeniu i wieloletniej działalności w branży okienniczej, nasza firma nabyła ogromna wiedzę z zakresu produkcji okien i drzwi. Naszą działalność handlową opieramy także kontaktach międzynarodowych. Kadra firmy SCHWARZ stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach, a także zapoznając się z najnowszymi technologiami dotyczącymi produkcji okien, drzwi, bram garażowych oraz rolet. Gościmy również na międzynarodowych targach i spotkaniach organizowanych przez liderów tej branży tj. firmy Rehau, Gealan, Winkhaus. Oferowane przez nas wyroby posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i autoryzacje, obowiązujące na terenie Unii Europejskiej. Posiadamy stałych odbiorców na terenie Niemiec, Belgii, Skandynawii, no i oczywiście w naszym rejonie Polski. Na terenie Polski oraz zagranicą kraju wykonaliśmy liczne realizacje wraz z montażami, zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw prywatnych. Stawiamy na jakość, nowe technologie, a przede wszystkim na usatysfakcjonowanie naszych klientów.


Nasze motto:

"Czynimy wszystko z pasją i zaangażowaniem i
cieszymy się, że Wam się to również podoba"


Nie posiadamy barier językowych, gdyż w naszych szeregach mamy osoby władające językami obcymi w dobrym stopniu komunikatywnym, co pozwala nam na prowadzenie bezpośrednich transakcji handlowych.

Certyfikat Rzetelna Firma Od 21-11-2008r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności.
programy unijne