slider image
slider image
slider image
Okna i drzwi PCV
Zobacz naszą bogatą ofertę
profili okiennych oraz
drzwiowych z PCV.
Czytaj więcej...
Aluminium
Oferta profili drzwiowych,
okiennych oraz fasadowych
wykonanych z aluminium.
Czytaj więcej...
Dodatki
Parapety, rolety, bramy
garażowe
Czytaj więcej...

Produkcja

Produkcja naszej stolarki jest prowadzona na dużej powierzchni. Jest to nowoczesna hala produkcyjna wraz z pomieszczeniami magazynowymi na wyroby gotowe. Stanowiska pracy przez cały czas podlegają ulepszeniu i modernizacji spełniając tym samym wszelkie warunki bezpieczeństwa.

Posiadamy najnowszej generacji linie produkcyjne sterowane cyfrowo. Pozwala nam to zwiększyć możliwości produkcyjne oraz zapewnia nam wysoką jakość oferowanych wyrobów. Mając tak bogate zaplecze maszynowe oraz wykwalifikowany potencjał ludzki jesteśmy w stanie zrealizować najtrudniejsze zlecenie.

Produkcja nasza objęta została zintegrowanym systemem obiegu produkcji, który pozwala nam na monitorowanie i kontrolowanie poszczególnych etapów na którym znajduje się dane zlecenie. Każde stanowisko posiada własny czytnik wykonanych prac.

Wyroby nasze na etapie końcowym zostają oznakowane za pomocą etykiety. Taki sposób identyfikacji pozwala nam w łatwy sposób rozpoznać wyrób pochodzący z naszej produkcji. Klient również w ten sposób może odczytać podstawowe parametry okna takie jak:
  • użyte profile,
  • rodzaj przeszklenia,
  • wymiary,
  • numer zlecenia.
Jesteśmy dumni, że możemy zadowolić naszych klientów zapewniając im wysoką jakość wyrobów.
 

 

 

 
Certyfikat Rzetelna Firma Od 21-11-2008r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności.
programy unijne